Posiadamy w ofercie bramy  do zastosowania w przemyśle, handlu oraz innych obiektach o nietypowych rozmiarach i nietypowych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Bramy  możemy podzielić na:

– bramy harmonijkowe,

– bramy z segmentem przeźroczystym,

– bramy wielkogabarytowe.

Bramy harmonijkowe zbudowane są z segmentów takich jak brama segmentowa standardowa ale umiejscowione pionowo i otwierane jedną lub dwie strony. Przeznaczone do montażu w dużych otworach hal. Ruch bramy odbywa się za pomocą wózków jezdnych zamocowanych w odpowiednich prowadnicach. Tak jak w bramach standardowych istnieje możliwość wmontowania okienek lub drzwi wślizgowych. Malowane na dowolny kolor z palety RAL. Stosowane przeważnie w zajezdniach, hangarach, halach przemysłowych oraz wszędzie tam gdzie jest potrzeba montażu bramy przesuwanej na boki. Możliwość zamontowania napędów i zautomatyzowania bramy.


Bramy z panelem przeźroczystym  zbudowane są z segmentów przepuszczających 70 % światła lub całkowicie przeźroczyste.  Przeznaczone do montażu w obiektach gdzie przede wszystkim liczy się wygląd bramy oraz tam gdzie jest potrzeba zamknięcia pomieszczenia a pozostawienia dobrej widoczności przez bramę np. sklepy czy boksy w centrach handlowych. Możliwość zastosowania drzwi wślizgowych z progiem 25 mm oraz zamontowania napędów i zautomatyzowania bramy. Zaletą tych bram jest brak wystających zawiasów łączących segmenty . Zawiasy ukryte są w ościeżnicach bramy.

 

   

Bramy wielkogabarytowe  zbudowane są z segmentów stalowych lub aluminiowych.  Przeznaczone do montażu w obiektach w których jest potrzeba otwierania wielkich powierzchni Możliwość zastosowania drzwi wślizgowych oraz zamontowania napędów i zautomatyzowania bramy.

Wszystkie bramy mają odpowiednie certyfikaty i aprobaty niezbędne do stosowania w polskim budownictwie.