Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Bramy przemysłowe COLIBER

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Sprzedaż, montaż oraz serwis bram przemysłowych, szybkobieżnych, garażowych, wjazdowych, rolet zewnętrznych, krat rolowanych, szlabanów… Firma Coliber Bramy Przemsłowe dostarcza pełen asortyment automatyki i napędów  począwszy od automatyki do bram przemysłowych, wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową do rolet i markiz.

Coliber dba o to, aby innowacyjne rozwiązania technologiczne zostały optymalnie dopasowane do potrzeb firm produkcyjnych.

Firma COLIBER z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak dobrać odpowiednią bramę czy automatykę do panujących warunków w obiekcie. Wiedza teoretyczna wraz z praktyczną znajomością bram oraz możliwości ich zastosowania i wykorzystania pozwala osiągać satysfakcję klienta zarówno na płaszczyźnie bezpieczeństwa, oszczędności oraz niezawodności.

bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta. Elastyczne podejście do wymagań rynku daje w efekcie bramy znajdujące zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych.
zobacz więcej bramy przemysłowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Stanowią nieodłączny element architektury budynku. Oferta obejmuje bramy segmentowe oraz rolowane, w szerokiej gamie kolorystycznej, w wymiarach typowych oraz nietypowych na indywidualne zamówienie.
zobacz więcej Bramy garażowe

napedy-do-bram-automatyka

Napędy do bram

Oferta automatyka do bram przemysłowych, garażowych, wjazdowych, rolet i szlabanów, która pozwala na wygodną i bezpieczną obsługę tych urządzeń przy pomocy pilota.
zobacz więcej Napędy do bram

Firma Coliber
Prowadzi sprzedaż, montaż oraz serwis bram przemysłowych, garażowych oraz automatyki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy o ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i atrakcyjną ofertę.

 

Promocje i aktualności
Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Chcielibyśmy na bieżąco informować Państwa także o atrakcyjnych ofertach cenowych oraz nowościach w branży. Mamy nadzieję, że lektura zachęci Państwa do współpracy z naszą firmą.

 

Serwis i konserwacja bram
Świadczymy usługi serwisowe i konserwacyjne w oparciu o umowy serwisowe. Serwisujemy bramy i automatykę wielu renomowanych firm. Oferujemy szybką reakcję, profesjonalny serwis i wykwalifikowanych serwisantów.