Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Automatyka do bram przemysłowych

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

W ofercie posiadamy automatykę dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów, ceniących doskonałą jakość, nowoczesny design, wygodę i bezpieczeństwo.

Szeroka gama siłowników do bram przemysłowych pozwala nam na optymalne dostosowanie automatyki do różnych wielkości bram jak również do intensywności użytkowania.
Silniki do bram przemysłowych montowane są bezpośrednio na wale bramy i dostosowane są do pracy intensywnej lub bardzo intensywnej oraz do różnych warunków panujących w danym obiekcie. ( Myjnia , lakiernia, proszkownia, mrożnia, i inne nie typowe pomieszczenia.
Siłowniki spełniają wszystkie wymagania dla bram  napędzanych elektrycznie i dlatego są szczególnie ekonomiczne. Automatyka ta jest w pełni kompatybilna z automatyką i akcesoriami innych producentów. Każda brama przemysłowa może być sterowana poprzez konsolę sterowniczą góra- stop-dół, ale można również doposażyć ją w sterowanie poprzez piloty i wyłączniki kluczykowe natynkowe i podtynkowe.
Napędy można  zostać stosować do pracy intensywnej i wzmożonej, dlatego też z dużym powodzeniem jest stosowana w budownictwie wielorodzinnym do parkingów podziemnych. Stosując do niej odbiorniki uniwersalne różnych producentów możemy zaprogramować nawet do 1000 nadajników  lub czytniki  kart zbliżeniowych. Poprzez zastosowanie techniki połączeń wtykowych  i podłączeniu do sieci prądu zmiennego uzyskujemy bardzo niskie koszty instalacji i późniejszego użytkowania.

Udogodnienia w stosowaniu automatyki do bram przemysłowych:
•    Awaryjne ręczne otwieranie bramy za pomocą łańcucha lub korby w razie braku prądu.
•    Możliwość zamontowania akumulatora który zasili silnik w razie braku prądu.
•    Automatyczne zamykanie bramy nie powodujące nadmiernego zużycia prądu oraz komfort przy obsłudze.
•    Kontrola ustawień do danej bramy oraz kontrola urządzeń pomocniczych.
•    Funkcja przeciążeniowa zaleta przy napotkaniu na przeszkodę. Napęd zatrzyma się i zmieni kierunek Ruchu.
•    Funkcja samokontroli. Siłownik sam sprawdza czy fotokomórki lub listwa bezpieczeństwa jest sprawna.
•    Bezpieczeństwo dla Twoich pracowników oraz gości. Dzięki zastosowaniu fotokomórek lub listwy bezpieczeństwa w dolnej uszczelce siłownik sam rozpozna przeszkodę i nie pozwoli na zamykanie bramy.
•    Możliwość sterowania radiowego za pomocą pilota, dźwigni lub pętli indukcyjnej.
•    Możliwość podłączenia lampy, foto, listwy optycznej i innych urządzeń bezpieczeństwa.
•    Elektroniczne lub mechaniczne krańcówki położenia bramy.
•    Licznik cykli otwarć bramy.
•    Wersja siłownika szybkiego 60Nm, 20-65 obr/min).

Kupując nasze produkty decydujesz się na jakość, komfort, nowoczesny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną naszych urządzeń. Profesjonalnie przygotowani i wyszkoleni serwisanci szybko reagują na Twoje potrzeby.