Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

O firmie

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Firma Coliber istnieje na polskim rynku od 1998 roku i w tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w sprzedaży bram przemysłowych, garażowych oraz  automatyki do bram i rolet.

Coliber  sprzedaje i prowadzi montaż oraz serwis bram przemysłowych, garażowych, wjazdowych, rolet zewnętrznych, krat rolowanych, szlabanów, dostarcza pełen asortyment automatyki  począwszy od automatyki do bram przemysłowych, wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową.

„Jakość Bram i Automatyki oraz profesjonalizm ludzi” – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty firmy Coliber zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort .

Oferujemy:

– Bramy, rampy i doki przemysłowe do różnych zastosowań malowane na dowolny kolor palety RAL w wersji ręcznej lub automatycznej z szeroką gamą dodatków, które pozwalają na dopasowanie bramy do indywidualnych potrzeb klienta;

Bramy garażowe segmentowe w kilku wzorach, szerokiej gamie kolorystycznej, drewnopodobnej  i dwóch typach struktury zewnętrznej wykonywane w 44 wymiarach typowych oraz w wymiarach nietypowych na zamówienie indywidualne klienta;

Rolety zewnętrzne ręczne lub w wersji automatycznej w 5 różnych typach co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych rozwiązań architektonicznych;

Kraty rolowane ręczne lub w wersji automatycznej w  różnych typach co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych rozwiązań architektonicznych;

– Bramy przemysłowe  do nietypowych pomieszczeń;

Automatykę do bram oraz rolet, która pozwala na wygodną i bezpieczną obsługę tych urządzeń przy pomocy pilota.

Nasza firma świadczy również usługi montażowe oraz serwisowe i konserwacyjne. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oferujemy usługi spełniające wymagania i oczekiwania naszych klientów. Jednocześnie zmierzamy do ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji naszego zespołu, polepszania organizacji oraz podnoszenia jakości naszych usług.

Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia. Przemysł wytycza wciąż nowe drogi rozwoju. Wzrasta zapotrzebowanie na specjalistyczne bramy, które ułatwią, zdynamizują i obniżą koszty procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora przemysłowego, Coliber  dba o to, aby innowacyjne rozwiązania technologiczne zostały optymalnie dopasowane do potrzeb firm produkcyjnych.
Będąc firmą z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak dobrać odpowiednią bramę czy automatykę do panujących warunków w obiekcie. Wiedza teoretyczna wraz z praktyczną znajomością bram oraz możliwości ich zastosowania i wykorzystania pozwala osiągać satysfakcję klienta zarówno na płaszczyźnie bezpieczeństwa, oszczędności oraz niezawodności.

Produkty sprzedawane przez nas są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta, co w efekcie gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi.

Nasza firma po pozytywnej weryfikacji w programie „Partner Roku 2010” uzyskała tytuł ZŁOTY PARTNER NICE 2010 wstępując tym samym do elitarnego grona Partnerów Roku.

Firma Coliber jest partnerem handlowym wielu firm z branży bram i automatyki.