Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Szlabany

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Szlabany w ofercie Coliber

Szlabany do przejazdów o szerokości od 2,5, 4 i 8,5 m są idealnym rozwiązaniem do kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych, instytucji publicznych, parkingów firmowych czy innych obiektów. Szlabany przeznaczone są do obiektów o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu. Są łatwe w montażu i posiadają szeroką gamę akcesoriów pomocniczych i bezpieczeństwa: lampy ostrzegawcze firanki, podpory stałe i ruchome, fotokomórki i inne.
Szlabany BARDo montażu szlabanu nie trzeba wiele specjalnych przygotowań i w połączeniu z dobranymi akcesoriami spełnia wszystkie wymogi jakie stawiamy przy kontroli wjazdów.
Przystosowane są do prawo jak i lewego montażu oraz do montażu w niskich garażach gdzie jest mało miejsca na otwarcie ramienia. Dodatkowo można podłączyć kolczatkę stalową która dodatkowo zabezpiecza wjazd. Kolczatki mogą być przystosowane do aut osobowych jak również do ciężarowych o dużej masie.
Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku w portierni jak również sterowanie radiowe za pomocą pilotów lub kart zbliżeniowych.

Szlabany parkingowe

Szlabany to elektromechaniczne bariery przeznaczone do intensywnej pracy na strzeżonych i niestrzeżonych parkingach. Mogą być stosowane zarówno w obiektach publicznych, jak i przemysłowych (zakłady pracy). Szlabany parkingowe w ofercie Coliber wyposażone są w zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe, dzięki temu w razie kontaktu z przeszkodą podczas zamykania, ramię podniesie się automatycznie

Szlaban i zabezpieczenia

Każdy szlaban posiada zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe nad którym czuwa moduł elektroniczny zainstalowany w centrali. W przypadku awarii szlabany wyposażone są w system ręcznej awaryjnej pracy lub pracy za pomocą dołączonego akumulatora.

Zalety szlabanów:

  • Mocne i szybkie
  • Do intensywnego działania
  • Synchronizacja pracy dwóch szlabanów
  • Zaawansowana i nowoczesna elektronika. Sterowanie automatyczne
  • Bezpieczne. Inteligentny system napotkania przeszkody
  • Bardzo łatwy montaż i obsługa
  • Możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria
  • Bezawaryjna praca w ciężkich warunkach atmosferycznych

szlaban do parkingu podziemnego
Oprócz szlabanów posiadamy w ofercie słupki drogowe z napędem hydraulicznym, bariery zabezpieczeniowe, automatyczne zapory do indywidualnych miejsc parkingowych oraz ręczne zapory.