Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Rolety zewnętrzne

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Rolety zewnętrzne upiększają dom i są nowoczesnym elementem jego aranżacji. Wskazują na wysoki status społeczny jego właściciela. Rolety nie tylko zabezpieczają Państwa mieszkanie i dom przed słońcem i chłodem, ale również przed ciekawskimi oczami obcych ludzi. Staną się one idealną przeszkodą dla nieproszonych gości, którzy próbowaliby dostać się do Państwa domu. Gdy konieczne jest zapewnienie częściowego przedostawania się światła, można zainstalować lamele perforowane.
Coraz częściej rolety instalowane są w biurach i różnych innych obiektach w których zastosowanie rolet jest udogodnieniem pracy biurowej w dni słoneczne oraz zmniejsza straty ciepła w pomieszczeniach. Dodatkowa izolacja okien za pomocą rolet zabezpiecza pomieszczenia przed utratą ciepła w okresie zimowym jak również zabezpiecza pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem w okresie zimowym.

Rodzaje rolet:

Roleta standardowa
Montowana jest na murze ściany zewnętrznej lub we wnęce okna.

     

Roleta do zabudowy
Montowana jest na murze ściany zewnętrznej lub we wnęce okna z możliwością zabudowy skrzynki od strony zewnętrznej.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalety rolet:
•    Stabilna i bezawaryjna praca.
•    Możliwość zautomatyzowania rolet w przyszłości.
•    Bardzo szeroka paleta kolorów i oklein.

Zabezpieczenia:
•    Zamek montowany w dolnej listwie lub rygiel automatyczny przy pracy automatycznej.
•    Wzmocnienie dolnej listwy. Zapobiega wyważeniu rolety.
•    Pancerz o podwyższonej odporności na włamanie.
•    Wieszaki blokujące. Uniemożliwiają podniesienie zamkniętej rolety.

Posiadamy największą paletę kolorów i oklein drewnopodobnym daje nam możliwość dostosowania wyglądu rolet do bramy garażowej, okien czy drzwi wejściowych. ( W ofercie posiadamy drzwi, okna, rolety i bramy garażowe które można zamówić w identycznym kolorze.)

  

W standardzie otwieranie rolet odbywa się za pomocą linki lub sznurka w nawijarce. Do większych rolet stosuję się nawijarkę z korbą. W przyszłości można wymienić sterowanie ręczne na sterowanie automatyczne z silnikami.

  

Dodatkowym atutem rolet jest możliwość wyposażenia w silniki elektryczne które dają nam komfort w obsłudze. Możemy rolety zintegrować w dane grupy rolet i sterować w zależności od potrzeb.

     

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków wewnątrz pomieszczeń, regulowanego sterownika głównego, który zarządza czasem otwierania lub zamykania oraz sterowanie radiowe za pomocą pilotów. Jest możliwość aby np. wszystkie rolety otworzyły się rano o ustalonej porze a zamknęły się wieczorem jak domownicy idą spać. Można dowolnie konfigurować sterownik aby wygodnie korzystać z komforu zainstalowanych rolet.

Katalog rolety

Rolety zewnętrzne

RZ rolety

Silniki tubowe do rolet, markiz NICE