Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Bramy segmentowe

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

image viewNOWOŚĆ !!!   BRAMA VENTE K2 RFS 60 – CIEPŁA, FUNKCJONALNA I ELEGANCKA
– panel grubości 60 mm na całej wysokości, o współczynniku U=0,39 [W/m2K] – podwójne uszczelnienie dolnego panela i uszczelka obwodowa w standardzie
– oferta ponad 250 kolorów – pełna gama RAL i ponad 40 oklein
– niezliczona ilość wymiarów co 1 mm
– 3 typy prowadzeń – naproże już od 150 mm!
– elastyczna i szeroka oferta napędów i dodatków
– pewność konstrukcji i prostota montażu

Bramy garażowe segmentowe to rozwiązanie pozwalające na całkowite wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu użytkownicy zyskują więcej miejsca wewnątrz garażu, zachowując jednocześnie maksymalną ilość powierzchni do manewrów samochodem przed budynkiem.

  

Bramy garażowe segmentowe z tłoczeniami poziomymi, wąskimi.

Bramy z przetłoczeniem poziomym wąskim, powierzchnią zewnętrzną woodgrain lub gładką. Ten wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Zaletą jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

                   

Bramy garażowe segmentowe z tłoczeniami poziomymi, szerokimi.

Bramy z przetłoczeniami szerokimi, z powierzchnią woodgrain lub gładka. Wzór tych bram sprawdza się zarówno w domach stylowych, jak i wpisanych w nowoczesny design.

                   

Bramy garażowe segmentowe z tłoczeniami w kasetony

Bramy z przetłoczeniem w kasetony, z powierzchnią woodgrain lub gładką. Wzór tej bramy jest polecany dla Klientów budujących domy o tradycyjnym i zarazem stylowym charakterze.

                    

Bramy garażowe segmentowe występują w kilku wzorach przetłoczeń i szerokiej palecie kolorów i dekorów drewna. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych dodatków możemy dostosować bramę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Bramy garażowe segmentowe bez tłoczeń

Bramy bez przetłoczeń, z powierzchnią gładką. Brama może być w dowolnym kolorze oraz z okleiną drewnopodobną. Dodatkowo do bramy można zastosować detale dekoracyjne. Idealne rozwiązanie osób które budują dom w charakterze stylowym a zarazem nowoczesnym i chcą wkomponować bramę w niekonwencjonalne wykończenie domu.

                   

Bramy garażowe segmentowe z  V-profilowaniem.

Bramy z V-profilowaniem. Brama może być w dowolnym kolorze dopsowanym do elewacji domu lub detali wykończenia. Idealne rozwiązanie osób które budują dom w charakterze nowoczesnym  i chcą wkomponować bramę w niekonwencjonalne wykończenie domu. Innowacyjne wykonanie segmentów idealnie wkomponuje się z najnowszymi trendami w architekturze.

Bramy garażowe segmentowe występują w kilku wzorach przetłoczeń i szerokiej palecie kolorów i dekorów drewna. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych dodatków możemy dostosować bramę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dodatkowo każdą bramę możemy wyposażyć w napęd elektryczny który zapewnia nam komfort i bezpieczeństwo. Możemy wtedy sterować bramą za pomocą pilota który może również sterować bramą wjazdową, markizą, roletami czy oświetleniem przed domem.

 

 

 

 

 

Dodatkowe wyposażenie bram segmentowych

Okna

Do bram można zastosować różne rodzaje okienek:

okienka

Drzwi w bramie

Prowadzenia w bramach segmentowych

prowadzenia-segmentowe

Nowość! Prowadzenie niskie 8 cm

W ofercie również dostępne okna i drzwi wejściowe w tych samych okleinach.

KATALOG OKNA

KATALOG BRAMY

KATALOG DRZWI

KATALOG DRZWI BOCZNE