Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Drzwi dla przemysłu

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Drzwi p.poż zamek antypaniczny

Drzwi przemysłowe możemy podzielić na :

– drzwi przeciwpożarowe,

– drzwi techniczne,

– drzwi wielozadaniowe,

– zewnętrzne i wewnętrzne,

– drzwi aluminiowe.

 

 

 

 

Drzwi stalowe, przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe to w większości konstrukcja stalowa ocynkowana oraz wypełnienie z wełny mineralnej, gipsem technicznym lub innymi materiałami, między innymi występuje też możliwość zastosowania materiałów ekologicznych lub jeszcze innymi w zależności od zastosowań drzwi. Mogą występować o odporności 30, 60 i 120 minutowej.
Drzwi przeciwpożarowe wyposażane są również w uszczelkę pęczniejącą mającą za zadanie wzmocnienie ochrony drzwi na przenikanie temperatury oraz uszczelnienie przeciw dymowe. Mogą być także wyposażone w zawiasy z samozamykaczem, lub samozamykacz dodatkowy montowany do ościeżnicy.

 

 

 

 

 

 

Drzwi stalowe techniczne

Drzwi techniczne możemy podzielić na wiele sposobów, możemy podzielić ze względu na kategorię zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz, ciepłe lub zimne. Możemy podzielić ze względu na materiał  z jakiego są wykonane czyli wykonanie ze stali, aluminium lub też z drewna.
Malowanie drzwi technicznych podobnie jest zróżnicowane w zależności od materiału z jakiego zostały wykonane, oraz ich rodzaju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Drzwi p.poż zamek antypanicznyDrzwi aluminiowe produkowane są na wymiar i pozwalają na zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych  jak i w domach jednorodzinnych. Występują jako jedno lub dwuskrzydłowe z doświetleniami lub bez. Możliwość okleinowania renolitami drewnopodobnymi lub malowanie na dowolny kolor RAL. Różnorodność dodatków takich jak uchwyty, okienka, przeszklenia, klamki i szprosy dają nam możliwość dostosowania wyglądu do danego budynku.

Kategoria drzwi wielozadaniowych i wielofunkcyjnych to bardzo szeroka kategoria, zawierająca między innymi drzwi nietypowe.
Jeden wzór drzwi aluminiowych możemy wykonać zarówno do zabudowy szklanego gabinetu wewnątrz biura, oraz do zabudowy witryny sklepowej wzbogacając je o ciepły profil. Dodając do nich wkładkę szklaną i odpowiednie okucia możemy uzyskać piękne drzwi wejściowe do luksusowej rezydencji.

Wyposażenie standardowe drzwi:

 • zamek z wkładką patentową,
 • okucie klamka-klamka w kolorze czarnym,
 • wkładka budowlana.
 • uszczelki

Wyposażenie dodatkowe drzwi:

 • samozamykacz zewnętrzny,
 • okna,
 • wizjery,
 • uchwyty,
 • klamki-zamki antypaniczne,

Drzwi malowane są na kolory standardowe oraz malowane są na wszystkie kolory z palety RAL.

  •  

Wszystkie drzwi mają odpowiednie certyfikaty i aprobaty niezbędne do stosowania w polskim budownictwie.