Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Brama automatyczna w cenie ręcznej

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Brama automatyczna w cenie ręcznej

brama automatyczna

brama garazowaBrama automatyczna w cenie ręcznej. – Choć astronomiczna wiosna trwa już ponad miesiąc, dopiero w ostatnich dniach mieliśmy okazję cieszyć się wysokimi temperaturami oraz bezchmurnym niebem. Aby w mocny sposób rozpocząć tegoroczny sezon, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjną promocję bram garażowych Nice:
Zgodnie z nazwą promocja będzie polegała na tym, że określone automatyczne bramy segmentowe Nice dostępne będą dla klienta detalicznego w cenie bramy ręcznej! Pragniemy zwrócić uwagę, że promocja dotyczyć będzie tak popularnego, zwłaszcza w okleinach drewnopodobnych, modelu Premium Silk (szerokie przetłoczenia), w 4 dekorach grupy I we wszystkich 44 wymiarach standardowych!

Bramy w ofercie promocyjnej wyposażane będą w coraz bardziej popularne i cenione przez Państwa napędy KINGgates. Model napędu zależeć będzie od wymiaru bramy. I tak, w bramach do wymiaru 3500 x 2000 mm włącznie dołączany będzie napęd OVO o sile uciągu 550N. Bramy w wymiarach od 3500 x 2125 mm do 5000 x 2250 mm wyposażone zostaną w atomat ROLLS 700 o sile uciągu 700N. W obu przypadkach automaty posiadają zbrojony, kewlarowy pasek napędowy gwarantujący cichą pracę urządzenia, a na ich standardowym wyposażeniu znajduje się jeden pilot 4-kanałowy STYLO4K.

Wiecej szczegółów u sprzedawcy.