Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy
+48 22 782 53 23

Siłowniki Hi-Speed Nice

Bramy przemysłowe, garażowe, automatyka i serwis bram

Siłowniki Hi-Speed Nice

brama skrzydlowa hi-speed

Siłowniki Hi-Speed Nice – Brama skrzydłowa: 90 stopni nawet w 10 sekund!
Oferta siłowników szybkobieżnych HS do automatyzacji bram skrzydłowych jest jeszcze szersza niż w przypadku bram przesuwnych. Bez względu na rodzaj stosowanego słupka każdy z użytkowników znajdzie odpowiedni model siłownika dla siebie, który pozwoli na bardzo szybkie otwieranie bramy.
W przyspieszonej wersji dostępne są zarówno siłowniki oparte na napędzie śrubowym (‪#‎WingoHS‬ oraz ‪#‎ToonaHS‬), a także te z ramieniem łamanym (‪#‎HykeHS‬). Ciekawostką jest fakt, że w wersji szybkobieżnej dostępny jest również siłownik do instalacji podziemnej (‪#‎MFAB‬ HS) – dzięki niemu możliwe jest uzyskanie kąta otwarcia 90 stopni nawet w 10 sekund!

Poniżej przedstawiamy dwa filmiki, które przedstawiają szybkość działania siłowników Hi-Speed w porównaniu z ich tradycyjnymi odpowiednikami.

W pierwszym mogą Państwo zobaczyć porównanie prędkości bramy przesuwnej z zamontowanym siłownikiem ROBUS600 oraz ROBUS500 HI-SPEED.

ROBUS500 HS to siłownik do bramy przesuwnej o masie max. 500kg i szerokości wjazdu nie większej niż 8m. Od strony technicznej siłownik posiada nieco inną niż w ROBUS600 centralę sterującą o oznaczeniu HS oczywiście z technologią BLUEBUS oraz większe koło zębate. Przeprowadzimy test, w którym wykorzystamy bramę przesuwną o świetle przejazdu 4,5m i masie własnej około 350kg. Prędkość siłowników ustawimy na max. Wynik testu oceńcie sami.

Kolejny materiał wideo to porównanie siłowników do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed, który jest najmłodszym produktem z rodziny szybkich siłowników.

Spy w wersji Hi-Speed, skraca czas oczekiwania na otwarcie i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych – aż o 60% (w odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania). Dwukierunkowy pilot Era One BD i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).